Apple, Türkiye’de 24 Kasım’da satışa sunacağı iPhone X için Türkçe reklam filmini resmi YouTube hesabı üzerinde yayınladı.

Apple, iPhone X’i beklenenden çok erken bir tarihte Türkiye’de satışa sunmak için kolları sıvamış durumda. Geçtiğimiz haftalarda yapılan duyuruya göre; iPhone X Türkiye’de resmi olarak 24 Kasım tarihinde satışa sunulacaktı. Apple, 24 Kasım yaklaşırken şimdi deiPhone X için Türkçe reklam filmi yayınladı.

Apple’dan iPhone X için Türkçe reklam

Resmi Apple Türkiye YouTube sayfası üzerinde yayınlanan iPhone X için Türkçe reklam filmi, iPhone X‘in tanıtım filmi ile aynı sahneleri içeriyor. Açıklamaların Türkçe olarak yer verildiği bu reklam filminde; iPhone X’in, TrueDepth kamera sistemi, biyometrik yüz okuma teknolojisi Face ID, Apple A11 Bionic yonga seti, dünyanın en dayanıklı ekranı, kablosuz şarj özelliği ve Animoji ön plana çıkarılıyor.

24 Kasım tarihinde Türkiye Apple Store‘da; iPhone X 64 GB modeli 6.099 TL ve iPhone X 256 GB modeli 6.899 TL‘ye satılacak. Gümüş ve Uzay Grisi olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan iPhone X’in, dakikalar içerisinde stoklarının biteceğini tahmin ediyoruz.

 • FUJIFILM XH-1-1 Sahnede

  FUJIFILM X-H1 Sahnede

  Bir dönem ciddi bir şekilde darbe alarak neredeyse yolda kalan Fuji, ataklarına devam ediy…
 • Salt Galata

  “Zahiri Mekanda Arşiv” Refik Anadol‘un 2017 ‘de yapmış olduğu arşi…
 • Samsung’tan Katlanabilir Teknoloji

  Samsung’un Galaxy X adını taşıyan bir katlanabilir telefon çıkarmaya hazırlandığı sö…
Daha Fazla Yazı Ahmet ÖZBAY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

“Alışveriş Yolu” Rekor Kırdıracak

İstanbul-İzmir arasını 9 saatten 3.5 saate indirecek İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu yeni bir…