Ana Sayfa Soleil ART

Soleil ART

2010 Yılından beri faaliyet göstermekteyiz. 2014 Yılında markalaşan Soleil Art firması fotoğraftan baskıya, videodan tanıtım filmlerine reklamdan organizasyonlara kadar ciddi ve kurumsal başarılar sergilemiştir. Birçok projede çözüm ortağı olduğu gibi birçok bireysel başarılı projeler de gerçekleştirmiştir.

Son olarak eksikliğinin farkına varılan bir organizasyon kalitesine imza atmak üzere 2017 yılında Organizasyon ve Cast Ajans sektörlerinde kendisini geliştirerek bu branşlarda da ciddi adımlar atmaya başlamıştır. Bünyesinde sürekli genç bir kadro barındıran firmamız eğitimlerini genellikle yurt dışında almaktadır. Her fırsatta workshop ve eğitim seminerlerine katılan firmamız her zaman yenilikçi bakışı ile kurumsal duruşunu asla bozmamaktadır. Ticari felsefesi “En Profesyonel Hizmeti En Uygun Maliyete Sunmak” olan firmamızın kadrosu her geçen gün daha da genişlemektedir.

Her türlü projeye açık olan Soleil ArtSoleil Art Fashion organizasyonunda kendisinin yanında duran tüm kurum kuruluş firma ve şahıslara teşekkürü bir borç bilir…

Saygı ile…

Yoruma Kapalı