Sokak Stiline Damga Vuran 2018 Çanta Trendleri
2018 yazı sokak stilinde 6 çanta ön plana çıktı. İşte bloggerların ve dünyaca ünlü yıldızların bu yaz vazgeçilmezi haline gelen 6 çanta…

Mini çantalar

Ünlülerin elinden düşürmediği mini çanta, yazın en büyük trendlerinden birini tetikledi. İçine sadece rujunuzu, aynanızı ve kartlarınızı sığdırabileceğiniz mini el çantaları 2018 yazının en sevilen çantaları arasında ilk sırada yerini aldı.

Bel çantaları

Sevemedik, sevemeyeceğiz ama pratik olduğu kesin. Özellikle konserlerde ve yürüyüşe çıktığınızda son derece kullanışlı olabilir. Modellerin ve bloggerların bu kadar sevmesinin başka nedeni olduğunu sanmıyoruz.

File çantalar

Manav filesinin içine koyulmuş bir kovayı anımsatan çantaları bu sezon belki de en çok rastladığımız çantalardan bir tanesi. Yazlık kıyafetlerle, özellikle sokak ve plaj kombinleriyle oldukça tarz görünüyor.

Hasır çantalar

Hasır çantalar plajlardan sokak stiline taşındı. Hatta sokak stilinin vazgeçilmez parçaları arasında yerini aldı. Her markada birbirinden çeşitli ve renkli hasır çantalar bulabilirsiniz.

Büzgülü çantalar

Son yıllarda bloggerların elinde sık sık rastladığımız büzgülü çantalar da bu yazın yükselen çanta trendleri arasında yerini çoktan aldı.

Transparan çantalar

Geçen yıl A klas markaların podyumlarında rastladığımız transparan çantalar bu sezon kendini geliştirerek daha şık hallerde karşımıza çıkmaya başladı. ÖzellikleSokak Stiline Damga Vurun boncuklu transparan çantası bloggerların elinden düşmedi desek yeridir.

Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ebeveynlerin Karne Tepkisi Nasıl Olmalı?

Okulların tatile girmesine sayılı günler kala karne konusunda anne babaları uyaran uzmanla…