Parlayan Moda - Payetli Kıyafetler_

Son zamanlarda sadece abiyelerde değil,günlük kıyafetlerde de payetli detaylar oldukça sıklıkla kullanılmakta.

Özellikle payetli elbiseler parıltılı görüntüsü sebebiyle iddialı bir seçim. Elbiselerde kısa tasarımları her türlü davet, kutlama ve organizasyonlarda giyilebilir. Uzun payetli abiyeler ise daha şık bir görünüm ortaya çıkaracağından çok daha özel gecelerde tercih edilmelidir.  

Parlayan Moda - Payetli Kıyafetler_

Elbisenin ışıltısı oldukça fazla olduğu için payetli elbiselerde ayakkabı kombinleri çok önemli. Daha şık bir görüntüsergilemek için mümkün olduğunca sade ayakkabılarla kombin yapılmalı.

Ayrıca payetli elbiseler ile hafif makyaj, abartısız bir saç elbisenin şıklığını çok daha ön plana çıkartacaktır.

Payete bütün olarak yer vermeye hala cesaretiniz yoksa yakası payet olan, ufak payet detaylara sahip parçaları kullanabilirsiniz. Çok ölçülü ve şık bir görünüm elde edeceğinize emin olabilirsiniz.

Parlayan Moda - Payetli Kıyafetler_

Kıyafetinizde payet kullanmaya çekiniyorsanız şayet, payetten yapılmış bir clutch kullanarak siz de bu modaya dahil olabilirsiniz. Örneğin ; siyah, düz bir elbiseyi altın sarısı payetten yapılmış clutchla kombinleyerek muhteşem bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz.

Tüm bunların yanısıra,payet kullanımında dikkatli davranmak gereklidir. Birden çok parçada payeti kullanmak oldukça rüküş,basit bir görünüm ortaya çıkarır. Işıltı güzeldir, abartılmadığı sürece…

Parlayan Moda - Payetli Kıyafetler_

Daha Fazla Yazı Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Plajda Giyilmesi Gereken 5 Elbise Çeşitleri

Plajda giyebileceğiniz en iyi 5 elbise Herkese uygun olan tek bir plaj elbisesi stili yokt…