MODADA NAKIŞLI RÜZGARI

Annelerimizin çeyize koyduğu tüm o kanaviçeler artık giyilebilir formlarda. 2017-2018 sezonunun en hit modası olarak zirveye yerleşen nakışlar artık her alanda yerini aldı. Nakış işlemerini sadece elbise,pantolan,gömlek,ceket,kazaklarda değil, çanta,ayakkabı ve aksesuarlarda görmekteyiz. Reem Acra, Gucci, Marchesa gibi pek çok ünlü marka bu trendi transparan tül kumaşları hareketlendirmek için kullanmışlardı. Ayrıca Gucci’nin spor ayakkabılarında, Miu Miu’nun ve Dolce&Gabbana’nın elbiselerinde bu modayı sık göreceğiz.

nakışlı-modası

 Birçok markanın koleksiyonunda farklı çeşitteki kumaşlarda ve modellerde nakışlı parçaları bulmak mümkün. Omuz, kol veya dekolte kısımlarındaki nakışları ile elbiseler, gömlekler, paça ve üst kısımlarında yer alan nakışlar ile kot pantolonlar tüketiciler tarafından en sık kullanılan kıyafetler arasında yer aldı.

nakışlı-modası-1

Özellikle beyaz veya siyah renk üstüne işlendikleri zaman çok fazla göz yormayıp bir yandan cool ve trend havasını da koruyor.

nakışlı-modası-2

Siz de bu trendi koyu renk ya da iddialı rujlarla ve kalın topuk botlarla ve çizmelerle kombinleyerek kışa uygun bir stil içinde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca özel akşamlarda ve etkinliklerde de bu tip nakışlı elbiseleri daha şık aksesuarlarla tamamlayarak kullanmak mümkün. Daha spor alternatifler için botların dışında havaya göre spor ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz

 • BaDerin Gelinlik ve Moda

  BaDerin Moda ve Gelinlik

  Bursa’nın çiçeği burnunda Gelinlik firmalarından BaDerin Moda ve Gelinlik 2019’…
 • Bursa'da Duygusal 24 Kasım

  Bursa’da Duygusal 24 Kasım

  Bursa’da Öğretmenler Günü oldukça yoğun bir katılım ile kutlandı. Bursa’da Öğr…
 • Line TV’ye Güneş Doğdu

  Çalışma hayatının vazgeçilmezi eğitim. Eğitimin önemli olduğu kadar iş hayatından önce den…
Daha Fazla Yazı Editör

1 Yorum

 1. Begüm

  17 Aralık 2017 18:52

  Her yeni gün yeni ve güncel haberler bilgiler buluyorum. Başarılı bir web sayfası olmuş. Tebrik ederim. Tüm çevreme öneriyorum takip etmelerini…

  Selamlar

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Çam Ağacı Nasıl Süslenir?

Yeni yılın yaklaştığı şu günlerde akla ilk gelen şey çam ağacı oluyor. Evinize ayrı bir ha…