Çalışma hayatının vazgeçilmezi eğitim. Eğitimin önemli olduğu kadar iş hayatından önce deneyimin de katkısı oldukça yüksek.

Bursa’nın radyo ve televizyon dünyasında farklı bir konumu olan Line TV Soleil Art Ajans’a ev sahipliği yaptı. Soleil Art Ajans Stajyerleri, okullarında aldıkları eğitimlerini pekiştirebilmek ve uygulayabilmek için Soleil Art Ajans ile hem eğitim hem de iş deneyimlerini perçinliyorlar. Soleil Art Ajans ise her zamanki gibi yapıcı ve pozitif yaklaşımı ile tüm bildiklerini bünyesindeki stajyerlerine aktarmaya devam ediyor.

Toplam 5 stajyeri ile Line TV ye giden Soleil Art Ajans’ı Haber Müdürü Kübra ULUTAŞ karşıladı. Ajansın yetkilisi Zafer GÜDER ile sokaklarda haber peşinde koşarken tanışan Kübra ULUTAŞ tek tek tüm stajyerler ile sohbet etti. Oldukça eğlenceli ve yararlı geçen Line TV ziyaretinde televizyon yayınları, radyo yayınları, canlı yayın ve arşive kadar birçok önemli konuda bilgilendirmeler yapıldı.

Firma olarak farkını her zaman ortaya koyan Soleil Art Ajans, verdiği hizmetlerin yayında stajyerlerine de yaşattığı ayrıcalıklar ile kendisinden bahsettirmeye devam edecek.

Daha Fazla Yazı Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu Tuhaf Davranışlar

Çoğu erkek, kadınlarda çekici bulduğu tuhaf şeyleri karşı tarafa söylemezler. Ancak biz si…