Fazla cesur sayılan ve bir dönemin Rock dünyası ile gündeme gelen Leopar Desenleri sanılanın aksine doğru kullanıldığında oldukça şık bir şekilde karşımıza çıkıyor.  Örneğin Olivia Palermo’dan Alexa Chung’a kadar pek çok stil ikonu leopar desenini muhteşem bir şekilde taşıyor.
Leopar deseni yine yeniden 2017/2018 Sonbahar/Kış podyumlarında en gözümüze çarpan trendlerden oldu. Bir dönem suskuluğa giren Leopar güçlenerek yeniden doğdu diyebiliriz. Sevilmesine karşın Türkiye’de kullanılmaktan genelde çekinilen bir desen. Sevenleri vazgeçemezken sevmeyenlerinin de hiç aklına gelmez bir yandan da.
Peki yeniden tavan yapan Leopar deseni ile kombinlerimizi hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz.
 Sade Zeminler Tercih Edin
 Leopar deseni tek başına yeterince iddialıyken, zaten bütün gözler ona bakıyorken bir de başka desenlerle ve abartılı renklerle gözü yormamak gerek. Kombininiz ne kadar sade olursa leopar deseni o kadar şık gözükür.
Leopar desenli bir ayakkabı veya leopar desenli bir çantayla hayatınıza küçük dozlarda sokabilirsiniz.
Kurtarıcınız Devreye Girebilir
Her modern kadının gardırobunda kurtarıcı parça iyi bir kottur. Leopar desenini kombinlerken de kotun gücüne güvenin. Leopar desenli bluzunuzu en iyi kotunuzun üzerine giyin ve içiniz rahat bir şekilde çıkın. Günlük bir kot pantolon kombininin içinde daha lüks hissetmek için leopar desenli bir çift ayakkabı veya leopar desenli bir clutch ile tamamlayın.
Diğer Kurtarıcı: Siyah
Leopar deseni en iyi, en şık, en kolay siyahla kombinlenir. Siyah sizi hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmaz.
Leopar Kürk Manto
Leopar desenli kürk mantoyla şık olmaktan daha zor bir şey varsa o da rüküş olmak. Tek yapmanız gereken abartmamak. Çünkü leopar desenli kürk mantoyu giyip başka hiçbir şey giymeyerek bile şık ve havalı gözükebilirsiniz. Bu yüzden üzerinize giydiklerinizin sayısını ve deseni minimumda tutun.
Daha Fazla Yazı Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Plajda Giyilmesi Gereken 5 Elbise Çeşitleri

Plajda giyebileceğiniz en iyi 5 elbise Herkese uygun olan tek bir plaj elbisesi stili yokt…