Kürk

Havalar soğumaya başladı cümlesini kuramadan birden her yanı kışlık kıyafetler sarmaya başladı bile. Kürkler geçen sene kış aylarının sonuna doğru gündemine düştü kadınların, ama bu sene sonbahardan beri akıllarda ve gönüllerde. Spor montlarda büyük ve geniş yakalı sonradan eklemeli tüy kürk yakaları sıkça görebilirsiniz vitrinlerde. Kaşelerde kol ve yaka detayında da muhtemelen bir kürk detayı görebilirsiniz. Yanı sıra deri montlarda da yine yakalarda kürk detayına rastlamak mümkün.

Kalın Salaş Hırkalar

Şehirli kadının yoğun toplantı temposuna eşlik edecek hırkalar yine kalın yine salaş. İçine bir gömlek ile kombin edildiği gibi, spor hayat tarzını benimseyenler için salaş atletler geniş yakalı bluzlar ile de buz gibi havalarda tercih edilecek. Hırka içlerine uzun püsküllü kolyeleri yakıştırıyoruz.
Geçen seneki yeşil ve bejlerin aksine koyu mor, sarı, koyu griye rağbet çok, belirtelim.

Çantalarda Tüy Detayı

İki yıldır modanın gündeminde sırt çantaları var. İster klasik ister spor fark etmez her kıyafete uygun bir sırt çantası mutlaka bulunur, bulunuyor. Bu sene de bilhassa kahverengi ve tonlarında sırt çantalarını ve elegan detayları görebilirsiniz, ancak renk fark etmeksizin fermuar bitiş noktalarında sonradan eklenen ya da anahtarlıkla kullanılan tüyleri görüyoruz. Aynı tüyler panço kolları ve yakalarında da var.

Kübra ULUTAŞ

Daha Fazla Yazı Kübra Ulutaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

“Alışveriş Yolu” Rekor Kırdıracak

İstanbul-İzmir arasını 9 saatten 3.5 saate indirecek İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu yeni bir…