Sezonun yükselen palto trendleri
Sonbahar geldiğine göre, paltolarımıza sarınma zamanımız da gelmiş demektir. Peki bu sezon gardırobunuzda mutlaka olması gereken palto hangisi? Sizin için 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonunun en iyi kışlık kadın paltolarını toparladık.

Trend: Kemerli

2018 yılında güzel kuşaklı bir kabana yatırım yapmak gayet mantıklı bir hareket gibi gözüküyor. Kemer kolayca takılabilmeli ve kaban ayak bileğinin biraz üstünde olmalı. Zarif gözüken kaşmir ve kullanışlı yünler ileriye yönelik yapabileceğiniz iyi yatırımlar olabilir.

Trend: Miras

Balenciaga, Lemaire, Erdem, Calvin Klein, Givenchy tarafından yeniden işlenmiş olması hiç fark etmiyor. Ana dokular her zaman sonbaharın en çok tercih edileni oluyor.

Trend: Leopar

Leopar modeli, kolay kolay herkesin taşıyabileceği bir model değildir. Calvin Klein, Victoria Beckham, Michael Kors, Roberto Cavalli, and Max Mara nasıl olduysa bunların hepsi, ilginizi çekecek desenli bazı modelleri sizlere sunuyor.

Trend: Deri

Bu sezon deri ceket de bolca karşımıza çıkacak. Bol, şık ve kaygan deri ceket stillerinden, herhangi bir cilt tonunu tamamlayacak nitelikte ceketlere geçiş yapabilirsiniz.

Trend: Ekose

Kış aylarının vazgeçilmezlerinden ekose 2018/19 Sonbahar/Kış sezonunda hiç olmadığı kadar iddialı bir çıkış yapıyor.

Trend: Pofuduk 

Kısa ve pofuduk deri stilleri biraz terzilik ve kadınsı dokunuşlarla dengelendiğinde  bambaşka bir tarz yaratıyor. Sacai, Chanel, Versace, R13,  Sportmax’den notlar almayı unutmayalım.

Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Kıyafetlerinizin Ömrünü Uzatmanın Püf Noktaları

Satın aldığımız birçok kıyafet kısa bir zaman sonra kalitesini, rengini ve dayanıklılığını…