Kış bahçenize bahar havası katmanın yolları
Sıcakları geride bıraktığımız ve kış mevsimini tam anlamıyla yaşadığımız bu günlerde bahçenizde eskisi gibi oturamıyor ve bu durum sizi üzüyorsa, kış bahçenizde bahar havası yaratmaya ne dersiniz?İşte kış bahçenize bahar havası katmanın püf noktaları…

Bahçenize uygun eşyalar seçin.

İlk olarak bahçenizin nasıl bir mekana sahip olduğunu gözlemleyin. Küçük ve dar bir alana sahipseniz, eşyalarınızı ona göre seçin. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için bahçe alanınıza uygun eşyaların büyüklüğünü ve yeterliliği için bir liste oluşturun.

Bahçenizin aydın gözükmesini sağlayın !

Bahçenizde tarzınıza uygun dekor oluşturmak için ilk olarak nasıl bir aydınlatma istediğinize karar verin Kışın bahçenizde loş ve sıcak bir ortam oluşturmak istiyorsanız çatıda, şömine veya lambader ışığından yararlanabilirsiniz.

Beyaz ışık tercih edebilirsiniz .

Soğuk havalarda doğal ışığın azalması ve havanın daha karanlık olmasından şikayetçiyseniz, çatıda yarattığınız bahçenizde beyaz ışık kullanabilirsiniz.

Bitki uyumuna önem verin !

Kış bahçenizin en önemli dekorlarından biride bitkilerdir. Bahçenizde mutlaka zevkinize göre son hamle olarak size kendinizi en iyi hissetirecek ve kış bahçenizi güzelleştirecek bitkiler kullanın. Böylelikle kış bahçenize ferahlık ve canlılık kazandırabilirsiniz.

Kış bahçenizde bahar havası yaratın !

Kış bahçenizde bahar havası oluşturmak için bahçenizde kullanacağınız eşyalarda renklerin gücünü keşfedin. Bahçedeki sıcaklığı arttırmak için şömine kullanıp, koyu renklerden uzak durup eşyalarınızın rengini eşyalarınızın rengini açık ve turuncu tonlarında tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu Tuhaf Davranışlar

Çoğu erkek, kadınlarda çekici bulduğu tuhaf şeyleri karşı tarafa söylemezler. Ancak biz si…