Karakterinizin Derin Parmak İzleri

Hızlı ve yorucu yaşamlarınızın aralarında bir başınıza kaldığınız an kendiniz olursunuz. Ve bu anlar sizin en gerçek olduğunuz tam da kendiniz olduğunuz anlardır. Bu anlar oynamaz rol yapmaz ve her adımınız reel karakterinizdir. Yalnız kaldığımız bu anlar özeliniz olur ve özel olan herşeyi bu anlarda gerçekleştirirsiniz. Bu özel ve gizli anlardan yalnızca bir tanesi de iç çamaşırı alışveriş alışverişi yaptığınız zaman dilimleridir.

İç çamaşırı seçiminizi nasıl yapıyorsunuz? Moda dergilerinden veya arkadaşlarınızdan fikir alarak mı? Eğer iç çamaşırı seçimini tamamen kendi zevkiniz ve tercihleriniz doğrultusunda yapıyorsanız birazdan vereceğimiz bilgiler tam size göre. Moda Psikoloğu Kate Nightingale, iç çamaşırı seçimine göre karakter analizlerini açıkladı.

İster siyah renk, ister dantel sütyen, isterseniz tanga giyin iç çamaşırınız sadece sizin ve birlikte olduğunuz kişinin bildiği bir sırdır. İşte giysilerinizin altında sakladığınız gizemli kimliğiniz…

T- String
Kendine inanan, güvenen, bağımsız ve kalçalarını ön plana çıkarmayı seven kadınlar genellikle bu tür iç çamaşırlarını tercih ederler.

G- String
Farklı olmaktan korkmayan , her zaman konfor bölgesinden çıkmaya hazır olan ve kontrolü elinde tutmayı seven kadınların tercihidir.

Bikini
Her zaman bir maceraya hazır olan, atletik, neşeli ve seksi kadınların tercihidir.

Boxer
Rahatlığı seven, kimsenin hakkında ne düşüneceğini umursamayan kadınların tercihidir.

Askısız Sütyen
Her zaman farklı bir şeyler denemeye hazır olan, her günün yeni bir macere olduğunu düşünen kadınların tercihidir.

Spor Sütyen
Bu sütyeni tercih eden kadınlar rahatına düşkündür. Genelde kendilerine rahatsızlık veren insanları hayatlarından çıkarma konusunda endişe hissetmezler.

Dantelli Sütyen
Tartışmaktan hiçbir zaman çekinmeyen aynı zamanda arkadaş canlısı insanları temsil eder. Dantelli sütyen giyen kadınlar açık sözlü ve samimi oldukları için erkekler tarafından daha fazla beğenilirler.

Daha Fazla Yazı Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

“Alışveriş Yolu” Rekor Kırdıracak

İstanbul-İzmir arasını 9 saatten 3.5 saate indirecek İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu yeni bir…