Güzelyalı'dan Bir Gölge Geçti 

Güzelyalı’dan Bir Gölge Geçti

Bugün Bursa’nın Mudanya İlçesi, Güzelyalı  sahiline yakın yerleşim yerlerinde yaşayan insanlar bir coşku ile güne başladı.

Bizler de yaklaşık olarak 1 haftadan beri duyurusu yapılan Gölge RAYAN kahvaltısı ve mini konseri için soluğu Güzelyalı’da aldık. Gölge RAYAN’ ın özel davetlisi olarak bu kahvaltıya ve ardından coşkulu konserine katılma fırsatını yakaladık. Canlı performansına birkaç kez tanık olduğumuz Gölge RAYAN her yeni konserinde daha çok enerji kazanmış olarak, her geçen gün takipçi kitlesini de artırmaya devam ediyor.

Yakın bir tarihte raflarda yer alacak olan ve iki parçadan oluşan Single’ının duyurusunu yineleyen Gölge RAYAN’ın oldukça heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı. Söz, Müzik ve Aranjesini Burak ÖKSÜZOĞLU’nun üstlendiği singleda Gölge RAYAN’a ait bir de şiir yer alıyor.  Çalışmada Mix Ahmet AYGÖR, Mastering  Muammer TOKMAK tarafından üstlenilmiştir. Single çalışmasının kapak çalışmaları ve fotoğraf çekimleri Soleil Art Ajans kurucumuz olan Zafer GÜDER tarafından gerçekleştirilmiştir.

Daha Fazla Yazı Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu Tuhaf Davranışlar

Çoğu erkek, kadınlarda çekici bulduğu tuhaf şeyleri karşı tarafa söylemezler. Ancak biz si…