Sonbahar geldi çattı; dolayısıyla gardırobunuzu güncel stil kodlarıyla kuşatma vakti de! Sonbahara kolaylıkla adapte olmanızı sağlayacak 7 kilit parçayla tanışın.

 

Doğru Kanaldan Bağlan
Gardırobunuzda yıldızı yüksek bağcıklı botlara yer açın! Yürüdükçe açığa çıkan bağcıklı botların, karakterli elbiseler ya da pilili eteklerle olan birlikteliği hayranlık uyandıracak.

Teddy Bear Hamlesi
Artık tahmin edilebilir montlarınızı zaplama vakti gelmedi mi? Gardırobunuzda sürprizli parçalara da yer açın! Sezonunun en beklenmedik ve çok karakterli parçasıyla tanışın.

Soğuk Hava Akımı
İbresi aşağı düşen termometreler, en rahat ve samimi parçalardan pofuduk montların müjdesini veriyor. Geniş stil yelpazesiyle soğuk havaya göğüs geren karakter sahibi montlar, gardırop detoksu için birebir.

Beklenmedik Birliktelik
İpek etekler buruşuk botlarla flörtte! Sezonun yükselen trendlerinden ipek etekler, buruşuk botlarla ahenk içinde.

Elbise Niyetine
Kendilerini elbise sanan trençkotlar sonbaharın yüksek sesli stil kodlarından. “Giy çık” rahatlığı sunan bu hayat kurtarıcı parça, gardırop detoksunun olmazsa olmazı.

Racona Ters
Maskülen kalıpları feminize etmek isteyenler buraya; takım elbiselerin stil ağırlığını hafifletmek için yapmanız gereken yegane şey eğlenceli stil kodlarına başvurmak.

Ekose: Gönlüm Sende!
Minimal ya da maksimal; yün ya da vinil; ekoselere doyamıyoruz! Yüksek sokak modasını tek elden yöneten ekose trençkotlar gardırobunuzun kurtarıcı parçası olmaya aday.

Kaynak : Zeynep GÜR

Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Odalara Göre Halı Seçmenin Püf Noktaları

Ev dekorasyonunun son hamlesi olan halı seçimi, tamamlayıcı bir etkiye sahip olduğundan en…