xiaomi

2007 yılında kurulan Çin Pekin Merkezli bir teknoloji şirketi olan Xiaomi(Şaomi şeklinde telaffuz ediliyor) akıllı telefonlar,tablet ve bilgisayarlar, akıllı ev elektroniği, ve yazılımlar vs. tasarlayıp üreten bir firma. 2017 yılında dünyanın en büyük 4. Akıllı Telefon üreticisi.Çin’de Samsung’u geride bırakarak en çok satan akıllı telefon markası.Yüksek donanım özelliklerini optimize edilmiş yazılımları kullanarak ürettiği elektronik cihazları aynı zamanda uygun fiyatlarla piyasaya süren Xiaomi farklı bir şirket.

Türkiye’de henüz resmi distribütörü olmadığı için ithalatçı garantili ürünlerinin satıldığı marka son günlerde isminden sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Türkiye’de özellikle 1000-2000 TL arasında orta ve üst segment akıllı telefonları satılan Xiaomi F/P ürünleriyle hergeçen gün daha geniş bir kullanıcı topluluğuna sahip oluyor.

Sadece akıll ıtelefonlar üretmeyen firmanın tabletleri, laptop netbookları, akıllı band adımsayarları, akıllı ev aksesuarları,PowerBankları,Drone ve TV’leri vs. de bulunuyor.

Akıllı telefon piyasasında uygun fiyatlı yüksek donanımlı cihazlarıyla bilinen Xiaomi, MI Cloud servisi, MIUI isimli özlelleştirilmiş Android arayüzünün muazzam performansı ile gerçekten dikkate değer bir marka.

Eğer bir akıllı cihaz satın alacaksanız ve henüz Xiaomi ile tanışmamışsanız kısa bir araştırma yaparak kullanıcı yorumlarını okuyun deriz.

Hasat Grafik

 • e-kitap okuyucuları

  e-kitap Okuyucuları

  Okumak Bazen Bir Tutku Okumak bazen bir tutku, bazen zorunluluk bazen de bir yaşam tarzı. …
 • youtuber-baris-ozcan

  Youtuber Tavsiyesi: Barış ÖZCAN

  Sosyal medyanın özellikle de YouTube’un son zamanlarda hayatımızın ciddi bir parçası olmas…
Daha Fazla Yazı Hasat Grafik

2 Yorumlar

 1. Ahmet Sarı

  27 Kasım 2017 21:35

  Harika bir marka.

  Yanıtla

 2. Yılmaz ÇELİK

  28 Kasım 2017 12:14

  Mi 5S PLUS ve MI 6 telefonlarının kesinlikle tavsiye ederim

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ispanağı Sakın Pişirmeyin!

Ispanağın faydaları saymakla bitmiyor. Bütün uzmanlar kışın sofralarımızdan eksik etmemizi…