Eski kıyafetlerinizin yeni görünmesi için ipuçları

Çok sevdiğiniz modası geçmiş bir kıyafetinizi yeniden kullanmak istiyorsunuz fakat ne yapacağınızı bilmiyorsanız bu haberimizi mutlaka okuyun. Eski moda kıyafetlerinizin, yeni görünmesini sağlayacak ufak ipuçlarını sizin için paylaştık. Eğer hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanırsanız ortaya harika ürünler çıkacaktır. İşte eski kıyafetlerinizin yeni görünmesi sağlayacak ipuçları…

Gömleğinizi yeniden tasarlayın

Çok fazla giydiğiniz bir gömleğiniz varsa ve değiştirmek istiyorsanız, gömleğinizin ön kısımlarına ve manşetlerine bir şeyler ekleyebilirsiniz. Bunun için farklı renklerde ve boyutlarda kurdeleler almak yeterli olacaktır.

Eski kotlarınızı değiştirin

Kot pantolonlar çok uzun yıllar kullanılan ve hem yazın hem de kışın giyilebilen kıyafetlerdir. Oldukça sade bir kıyafet olduğu için her tür üst ve ayakkabı ile kombin yapılabilir. İstediğiniz gibi değiştirerek yırtılmış ve rengi solmuş kot pantolonlarınızı yeniden kullanabilirsiniz İster renkli taşlar kullanın, isterseniz de pantolonunuzu keserek şorta çevirin.

Kıyafetlerinizin rengini değiştirin

Eğer rengi solmuş, lekelenmiş ve üzerine farklı renkler çıkmış beyaz bir tişörtünüz varsa bu yöntem sizin için idealdir. Bu yöntemi kumaş boyası ile yapabilirsiniz.

Eski bir tişörtü baştan yaratın

Artık giymediğiniz bir tişörtünüzü değiştirmek istiyorsanız, ona tüylü bir cep ve renkli taşlarla yeni bir dokunuş katabilirsiniz.

Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Odalara Göre Halı Seçmenin Püf Noktaları

Ev dekorasyonunun son hamlesi olan halı seçimi, tamamlayıcı bir etkiye sahip olduğundan en…