Çoğu erkek, kadınlarda çekici bulduğu tuhaf şeyleri karşı tarafa söylemezler. Ancak biz sizin için bu davranışları araştırdık. İşte erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu tuhaf davranışlar…

Gözlüklü kadınlar

Nedenini hala tam olarak bilemesek de erkekler gözlük takan kadınların çekici olduğunu düşünüyor.

Kamuflaj kıyafetleri

Erkekler kendileri ile ortak ilgi alanlarını paylaşan kadınları çekici buluyorlar. Bu yüzden ilginç ama sevdiği kadını kamuflaj kıyafetleri içinde gördüklerinde, onu av arkadaşı olarak düşleyip bundan hoşlanabiliyorlar. 

Dağınık bir hal 

Erkekler genellikle kadınların kendileri için güzel görünmesini ve çaba harcamasını ister ama arada sırada dağınık halini görmek de hoşlarına gider.

Makyaj yaparken

Sevgilinizin sizi makyaj yaparken izlemekten hoşlandığını biliyor muydunuz? Bir kadının özenle ve başarıyla kendini güzelleştirmesi onları büyülüyor.

Aksanlı konuşma

Aksanı olan çoğu insan bundan çekinebilir, halbuki hafif bir aksan erkeklere oldukça ilginç ve çekici geliyor.

Çatlaklar

Eğer vücudunuzda çatlaklar varsa ve bu durumdan rahatsızsanız, utanmanıza, çekinmenize gerek yok. Çünkü erkekler kadınların vücudunuzda oluşan çatlaklardan ilginç bir şekilde hoşlanıyorlar. 

Korku 

Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu en tuhaf şeylerden biri şüphesiz korku. Tabii ki bir erkek kadının korkmasını istemez. Ancak arada kadının ufak şeylerden ürkmesi onun öne çıkması ve kahramanı oynamak  ve egosunu tatmin etmek istemesidir. 

Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Evinize Şans ve Huzur Getiren Çiçekler

Evinize şans, huzur ve mutluluk getiren çiçekleri açıklıyoruz. Bu çiçekler hem içinizi fer…