Çekici Giyinmenin Püf Noktaları

Zarif ve şık giyindiğimiz zaman kendimizi daha çekici, güzel ve alımlı buluruz. Bu durum çevremize olan ve kendimize olan saygımızı da
ön plana çıkarır ve insanların bize nazikçe yaklaşmalarını sağlarız. Kıyafet ve stil hissettiklerinizi yansıtır ve insanların size davranış biçimini belirler.

Basit parçalar tercih edin

Daha sade ve basit parçaları tercih ederek stilinizi oluşturabilirsiniz. Size yakışan parçaları seçin ve bu parçalarda basit çizgilerin olmasına özen gösterin. Örneğin, sadece bir blazer ceket sizi çok zarif ve şık gösterebilir.

Aksesuara önem verin

Zarif ve çekici görünmek istiyorsanız, giyim dışında çanta ve ayakkabılarınıza da önem vermeniz gerekir. Kıyafer seçimindeki gibi  çanta ve ayakkabılarınızda da basit seçimler tercih edin. Mesela, stiletto bir ayakkabı tüm kombinlere uyum sağlayabilir.

Klasik parçalar sizi daha zarif gösterir

Basit bir siyah elbise, sizi gündüz etkinliklerinde de, iş toplantılarında da, romantik akşam yemeğinde de çok zarif gösterecektir. Bu klasik parçaları aksesuarlar ile birleştirebilirsiniz.

Doğru renkler

Siyah ve beyaz nötr renkler harici renkli parçaları giymek istiyorsanız, bunları nötr renkler ile kombinlemeniz daha zarif görünüme yol açacaktır.

Duruşunuza önem verin

Üzerinizde çok ucuz olsa da, duruşunuzla kıyafetin kalitesini arttırabilirsiniz. Aynı şekilde çok pahalı bir kıyafeti eğik bir duruşla taşırsanız tüm zarafetiniz kaybolacaktır. 

Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Odalara Göre Halı Seçmenin Püf Noktaları

Ev dekorasyonunun son hamlesi olan halı seçimi, tamamlayıcı bir etkiye sahip olduğundan en…