BaDerin Gelinlik ve Moda

Bursa’nın çiçeği burnunda Gelinlik firmalarından BaDerin Moda ve Gelinlik 2019’un yeni modellerinin çekimlerini gerçekleştirdi.

Bursa’nın çiçeği burnunda Gelinlik firmalarından BaDerin Moda ve Gelinlik 2019’un yeni modellerinin çekimlerini gerçekleştirdi.  BaDerin Moda ve Gelinlik Bursa’ Altıparmak’ta kısa sürede gözde firmalardan biri olmayı başardı.

Birbirinden göz alıcı modellerini Soleil Art Fashion mankenleri ile çekimlere dahil eden BaDerin Moda ve Gelinlik, modellerinin çekimleri için yine güvenilir firma olarak Bursa’da birçok başarıya imza atan Soleil Art Ajans ile çalışmayı tercih etti.

Tesettürlü Gelinlikleri de gözde modelleri ile gündüzüne çıkaran BaDerin firmasının sahibi ve stilisti Şenay METE KURMUŞ ” İşimi zevkle yapıyorum. İnsanların mutluluğa ilk adımlarını attıkları anın öncesini yaşıyoruz. O heyecanı her provada yaşıyoruz. Her yeni model her yeni gelin yeni bir heyecan ve mutluluk veriyor bizlere” şeklinde açıklamada bulundu. Çekim sonuçlarından oldukça memnun olan Şenay METE KURMUŞ, 2019 a henüz yeni girdiklerini ve sürpriz gelinlik modelleri için Gelin Adaylarının kendilerini @baderinwedding Instagram adreslerinden takip etmelerinin yeterli olacağını ifade etti. Bazı modellerinde halen %50 indirimde olduklarını ifade eden Şenay METE KURMUŞ çekimlerinin de modeller hazırlandıkça devam edeceği bilgisini verdi.

Daha Fazla Yazı Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu Tuhaf Davranışlar

Çoğu erkek, kadınlarda çekici bulduğu tuhaf şeyleri karşı tarafa söylemezler. Ancak biz si…