Ayna Yerleştirilecek En İyi Yerler

Aynalar, evinizin bazı yerlerinde çeşitli etkiler yaratabilir. Onları nereye yerleştireceğinizi bilmek, size bazı avantajlar sağlar. Duvar dekoru, daha ağır ve kırılgan öğelerden biri olabileceğinden, güvenli bir şekilde asıldıklarından emin olmanız gerekir.

Banyo

Saçlarınızı şekillendirirken veya makyaj yaparken ne yaptığınızı görmek için banyolarda aynalarınızın olması gerektiğini biliyoruz. Banyo aynasından en iyi şekilde yararlanabilmeniz için aydınlatmanın en iyi olduğu kısıma aynanızı yerleştirmek en mantıklısıdır. Aynaya yerleştirilen aydınlatmalar, size en mükemmel sonuçları verecektir. 

Giriş yeri

Giriş yerinde bir aynaya sahip olmak sizi her zaman rahat hissettirebilir. Dışarı çıkmadan önce, kendinizi rahat hissetmediğiniz zamanlarda, evinizden çıkmadan önce kendinize son bir “bakış” yapabileceğiniz kolay bir yöntem.

Karanlık duvar 

Karanlık duvar hepimizin evinde olan bir kısımdır. Evinizde bulunan bu bölgeye ayna koymak, evin canlılığını arttırabilir. Aynı zamanda aynanızı bir ışık yansıtıcısı olarak kullanabilirsiniz. Yatak odasında bulunan küçük pencerelerin karşı hizasına ayna astığınızda, pencereden gelecek ışık aynanız tarafından odanıza da yansımış olur. 

Bu yöntemi, boya değişikliği yaparak da destekleyebilirsiniz.

Bebek ve çocuk odası

Aynalar çocuk odasına iyi bir katkıda bulunabilir. Çocuğunuza fark ettirmeden onu kontrol etmek istiyorsanız yerleştirdiğiniz ayna sayesinde odasından geçerken yansımasından onu kontrol edebilirsiniz. 

Giyinme alanı

Bu alanda uzun bir ayna seçimi sizin için avantajlı olacaktır. Öncelikle aynayı dolabınıza mümkün olduğunca yakında bir yere yerleştirebilirsiniz. Kıyafetlerinize vakit kaybetmeden bakabilmek için etkili bir yöntem…

Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu Tuhaf Davranışlar

Çoğu erkek, kadınlarda çekici bulduğu tuhaf şeyleri karşı tarafa söylemezler. Ancak biz si…