KOÇ 

Hayatınıza ruhsal anlamda dokunacak olan insanlar sizi geleceğe yönelik bir deneyime hazırlayabilirler. İhtiyacınız olan sevgi ve şefkati sevdiklerinizden bulabileceksiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

BOĞA

Yarım bırakmış olduğunuz bazı konu ve olayları tamamlamanız için gökyüzü bugün size güzel bir şans sunuyor olacak. Yaratıcı olduğunuz bugün yeni planlar yapabilirsiniz

GÜNÜN EMOJİSİ:

İKİZLER

Bugün finansal ilişkilerde risk almaktan kaçınıyor olmalısınız. Aile üyelerinizin sağlığı ile ilgili ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde empati yeteneğinizi geliştirmelisiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

ASLAN 

Net olmayan finansal başlangıçlar sizleri yanılgılara itebilir. Olayların altında yatan asıl sebebi öğrenmeli ve bu durumda neler yapabileceğinizi fark etmelisiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

BAŞAK

Sevginizi ifade ederken biraz geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Adımları karşı taraftan bekliyor olmaktan ve yersiz gurur yapmaktan bugün vazgeçmelisiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

TERAZİ

Ailevi ilişkilerinizle ilgili geçmiş sorunlar gündeme gelebilir. Aile üyelerinizin sağlık durumları ile ilgilenmeniz; günlük plan akışlarını sekteye uğratabilir.

GÜNÜN EMOJİSİ:

AKREP

Risk almaktan uzak durmanız gereken bir gün. Özellikle sosyal ilişkilerinizle ilgili güven sorgusu yaparken bazı detayları da geri plana itmemelisiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

YAY

Bugün olayların içerisinde kendinizi daha huzurlu ve tahammüllü hissedebilirsiniz. Bunun vermiş olduğu his ile uzun süredir çözemediğiniz problemlerinizi çözmek için bugünü değerlendirebilirsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

KOVA

Güven ihtiyacınızın arttığı bugün, korkularınızı ve endişelerinizi bir kenara koymalı olaylara karşı daha objektif yaklaşmalısınız.

GÜNÜN EMOJİSİ:

BALIK

İkili ilişkilerinizle ilgili bazı şüpheler ve kaygılar bugün sizleri yorabilir. Bu sorunu güvendiğiniz kişilerle yapacağınız paylaşımlarla atlatmalısınız.

GÜNÜN EMOJİSİ:

Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ispanağı Sakın Pişirmeyin!

Ispanağın faydaları saymakla bitmiyor. Bütün uzmanlar kışın sofralarımızdan eksik etmemizi…