KOÇ

Uzun zamandır beklemiş olduğunuz bir proje başarıyla sonuçlanabilir ve beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Dedikodulara ve unutkanlıklara ise bugün ayrıca dikkat etmelisiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

BOĞA

Maddi konularınızla ilgili görüşmelerde insanların yaklaşımlarına veya fikirlerine bir anlam veremeyebilirsiniz. Bu yaklaşımlara karşılık sizin de ağzınızdan beklenmedik bazı sözler çıkabilir, dikkat.

GÜNÜN EMOJİSİ:

İKİZLER

Sosyal çevrenizin içerisinde gelişen bazı konuların gizli olaylarını öğrenebilirsiniz. Bu durumun gerçek olup olmadığı henüz belli olmayabilir. Her konuşana cevap vermek zorunda değilsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

YENGEÇ

Işığınızın her zamankinden fazlasıyla üzerinizde olacağını söyleyebiliriz. Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkileriniz hızlanıyor olabilir. Sorumluluklardan uzaklaşmak bugün iyi gelecektir.

GÜNÜN EMOJİSİ:


ASLAN

Kariyerinizle ilgili konuların gündemde olduğu bir gün olabilir. İş akışınıza bugün kendinizi zor adapte edebilirsiniz. Aşk ve ilişkilerde güzel gelişmeler gündeminizde olacaktır.

GÜNÜN EMOJİSİ:

BAŞAK

Gücünüzü tekrar ele geçireceğiniz ve sınırlarınızı çizebileceğiniz özel bir gün. Hedeflerinizi belirlemek ve doğru kararlar almak için iletişimlerinizi hızlandırabilirsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

TERAZİ

İlişkilerde dengeyi bugün kurmak zorunda olabilirsiniz. İlişkilerde restleşmelere gitmek ya da ben-sen kavgaları içerisinde olmak sadece sizi yıpratır.

GÜNÜN EMOJİSİ:

AKREP

Maddi konularda yapacağınız görüşmelerde bazı abartılı söylemlerle karşılaşabilirsiniz. Uzun vadeli sözler alarak karşınızdaki kişilere belli sınırlamalar getirmelisiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

YAY

Aile üyelerinizle olan iletişimlerinizde tepkili konuşmalar yapabilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşmeli ve olayı bütünü il değerlendirmelisiniz. Maddi sorunlarınıza çözümleri çok yakında bulabilirsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

OĞLAK

Geçmiş konular ve olayların gündemde olmasıyla bunlara getireceğiniz çözümler bugün oldukça kalıcı noktada olacaktır. Aşk ve ilişkilerde geçmişin kapısını aralamak isteyeceksiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

KOVA

Seyahatler ve iletişim konuları gündeminizde olabilir. Kısa seyahat programları ayarlamak isteyebilirsiniz. Eski ilişkilerle ilgili yeni başlangıçların olumsuz yanlarını inceleyebilirsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

BALIK

Aşkta geçmiş yaraların şifalanacağı ve geleceğinize artık umutla bakacağınız bakmak isteyeceğiniz bir gün. Kariyerinizle ilgili net olmayan şartlar bugün sizi biraz düşündürebilir.

GÜNÜN EMOJİSİ:


Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ispanağı Sakın Pişirmeyin!

Ispanağın faydaları saymakla bitmiyor. Bütün uzmanlar kışın sofralarımızdan eksik etmemizi…