2019’un ruj rengi trendleri arasında en sıcak renkler bulunuyor. Nem bakımından zengin rujlar bütün gün dudaklarınızı besleyebilir ve dolgu dolu bir etkiyaratır. Dudaklarınıza ihtiyaç duyduğu parlaklığı vermek için zengin ve sıcak renklere sahip bu rujları tercih edebilirsiniz. Peki, 2019’un ruj renkleri neler?

Kırmızı

Popüler renkler arasında olan kırmızı sadece kış aylarına özel değil, neredeyse her alanda kullanabileceğiniz rujlar arasında yer alıyor. 2019’un ruj renkleri arasında olan kırmızı, ilk sırada yerini almış durumda.

Mocha

Koyu ve zengin morun, pembe ile karışımı sonucunda ortaya çıkan Mocha rengi, cesur kıyafet renkleri ile birleştiğinde ortaya mükemmel bir görüntü çıkartır. Özellikle bu ruj rengi gözlerinizi ortaya çıkarır ve kahverengi gözlere sahip kişilerin kullanması gereken renklerden biridir.

Nude tonları

Nude tonları, 2019’un vazgeçilmez ruj renkleri arasında yerini almaya devam ediyor. Bu rengi hayat kurtarıcı olarak düşünebilirsiniz. Özellikle dudaklarınızın kuru görünmesini bu renk ile engelleyebilirsiniz.

Mercan

Turuncu gibi gözüken mercan rengi, ilkbahar ve yaz aylarının vazgeçilmez renkleri arasında yer aldığı gibi, 2019’da da trend olmaya devam ediyor.

Turuncu

Turuncu renk, yaz ayları sonunda tercih edilen ruj renkleri arasındadır. Bu ruj rengi solmuş cildinizi canlı ve pürüzsüz göstermek için idealdir.

Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Vücudunuza Zarar Verebilecek 6 Ayakkabı Türü

Ayağınıza zarar vermeyen mükemmel bir çift ayakkabı bulmak çok önemlidir. Moda olmak haval…