Eğer yakın bir zamanda nişanlanacaksanız ve yüzük arayışınız devam ediyorsa 2019 yılının tek taş trendlerine bakmanızı öneririz. Muhtemelen herkesin tercihi olan gümüş yüzüklerin yerini, 2019 yılında renkli ve büyük taşlı yüzükler alacak. İşte 2019’un tek taş trendleri…

Partneriniz ile nişanlamaya karar verdiniz fakat yüzük konusunda ne alacağınızı bilmiyorsanız gelecek yılın yüzük trendlerini bilmenizde fayda var. Mükemmel bir nişan yüzüğü arayışına girmek, sürecin en zorlu kısmıdır. Herkesin bildiği metalimsi gümüş yüzükler çoğu kişi tarafından tercih edilse de, yenilikler ve daha tasarımsal yüzük arayanlar için 2019 yılının tek taş trendlerini paylaştık. İşte o modeller…

Renkli taşlı yüzükler
2019’un trend yüzükleri arasında renkli taşlar yer alacak. Eğer parmağınızdaki yüzüğün ön plana çıkmasını istiyorsanız, renkli ve büyük taşlı yüzükleri tercih edebilirsiniz.

Vintage yüzükler 
Klasik vintage yüzükler 2019 yılı için vazgeçilmez olabilir. Eğer vintage tarzı bir yüzük arıyorsanız, bu modellerden ilham alarak arayışınızı hızlandırabilirsiniz.

Armut kesim modern yüzükler
Eğer klasik yüzüklerden hoşlanmıyorsanız, armut kesimli yüzüklerden ilham alabilirsiniz. Bu yüzükler parmağınızda şık ve daha gösterişli duracaktır.

İnci yüzükler
Eğer basit fakat zarif görünen bir yüzük istiyorsanız inci yüzükleri tercih edebilirsiniz. İnce ve minimalist duruşu ile parmağınızda çok şık duracaktır.
Kalın bantlı yüzükler 
Çoğu kişi yüzüğünün sağlam olmasını tercih ediyor. Sağlam yüzükler arasında kalın bantlı yüzükler gelecek yılda da karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Eğer siz de sağlam ve kalın bantlı yüzük arıyorsanız, bu modellerden ilham alabilirsiniz.
Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Odalara Göre Halı Seçmenin Püf Noktaları

Ev dekorasyonunun son hamlesi olan halı seçimi, tamamlayıcı bir etkiye sahip olduğundan en…