2018 Modası Şekil Alıyor

Hoş geldin 2018.. Yeni bir yıla girdik. Bir çoğumuzun beklentisi çok yeni yıldan. Elbette en büyük ortak beklenti ise, güzel bir yıl geçirmek. 2018 yılında,kendimizi daha güzel ve enerjik hissetmek için biraz da modaya göz atmaya ne dersiniz? Trend renkler,parçalar neler olacak,bizi nasıl sürprizler bekliyor buyrun birlikte öğrenelim.

2018’de bizi neler bekliyor?

1. 2018 Kışı

2018 kışında,kırmızı, mor ve haki renkler başta olmak üzere renkleri yine bolca kullanmaya devam edeceğiz. Kadifenin zerafeti moda dünyasının başını döndürdü. Her dolapta bir kadife parça, olmazsa olmaz sayılabilir. Takımlar, özellikle de renkli ve dökümlü halleri ile hayatımıza aniden girdiler. Nakış modası ise iyi ki geri döndü. 2018 kış modası, çok renkli, çok çeşitli ve enerjik…

2018 Modası Şekil Alıyor

2. 2018 İlkbaharı

2018 ilkbaharı muhteşem bir şekilde geliyor. Bir zamanlar moda olan lila-menekşe rengi bu ilkbahar geri dönecek. Turuncu ve pembe tonları da çok moda olacak. Sadece renkler değil, kıyafetler de değişiyor.Artık skinny pantolonları unutun, bol pantolonlar ve bol kıyafetler ilkbaharla birlikte zirveye ulaşacak. Çocukluğu 90’lı yıllara denk gelenler bel çantalarını hatırlar. Bel çantaları da bu ilkbahar kendilerine güzel bir yer edinecek. Düşük omuzlar, tiril tiril kumaşlar ve pırıl pırıl bir ilkbahar bizi bekliyor.

2018 Modası Şekil Alıyor

3. 2018 Yazı

Yaz deyince akıllara ilk olarak beyaz renk gelir değil mi? Bu yaz tam olarak beyazın yazı olacak. Her yerde beyaz rengi bol bol göreceğiz.Tabii ki sadece bu kadarla kalmayacak. Transparan parçalar gündelik hayatımıza daha çok girecekler. Transparan modası her kıyafette karşımıza çıkmak üzere hazırlanıyor. Yaz boyunca, dikey çizgiler de hayatımızda bolca yer alacak. Bel çantaları da popüler olmaya devam edecek. Büyük çanta sevenlerdenseniz size pek hoşlanmayacağınız bir haberimiz daha var; minik çantalar bu yaz çook revaçta olacak.

2018 Modası Şekil Alıyor

4. 2018 Sonbaharı

2018 sonbaharında sıcak pembe renkler ile içimiz ısınacak. Sıcak pembeyi tepeden tırnağa her yerde kullanmaya hazır olun! 2018 sonbaharı aynı zamanda jean’lerin ve çiçeklerin sezonu olacak. . Jeanlerde çılgınca canlı renkler, kıyafetlerde bolca çiçek göreceğiz.

2018 Modası Şekil Alıyor

Daha Fazla Yazı Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Odalara Göre Halı Seçmenin Püf Noktaları

Ev dekorasyonunun son hamlesi olan halı seçimi, tamamlayıcı bir etkiye sahip olduğundan en…