KOÇ

Uzun zamandır anlaşmazlık yaşadığınız konularla ilgili fikir birliğine varmanın mutluluğunu yaşıyor olacaksınız. Ailenizle ilgili geçmişten getirdiğiniz konuları çözmeye çalışabilirsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

BOĞA

Sosyal çevre ilişkilerinin oldukça aktifleştiği bir gün. Bugün alacağınız davetler size kendinizi oldukça önemli hissettirebilir ve sizlere yeni proje fikirlerinin yollarını açabilirler.

GÜNÜN EMOJİSİ:

İKİZLER

Ailevi konularınızla alakalı fikir ayrılıkları ve çıkar çatışmaları varsa bugün bunları halledebilmek adına güzel girişimlerde bulunabilirsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

YENGEÇ

Ailevi konularla ilgili sorumluluk almanız gereken bazı durumlar oluşabilir. Anlaşmazlıklar arasında bir denge unsuru oluşturmak sizin göreviniz olabilir. Buna hemen isyan etmeyin.

GÜNÜN EMOJİSİ:

ASLAN

Uzun zamandır yürütmüş olduğunuz projelerle ilgili önemli sonuçlar alabilirsiniz. Bu sonuçları almanın aslında ne kadar kolay olduğunu bugün fark edebilirsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

BAŞAK

Yakın çevreniz ve akraba ilişkilerinizin güçleneceği özel bir gün. Özelliklede hemcinslerinizden güzel destekler alabilirsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

TERAZİ,

Bugün ikili ilişkilerde ve aşkta oldukça mükemmel bir gün olduğunu hatırlatmak isteriz. Güneş ve Uranüs’ün birbirleriyle yapmış olduğu güzel etkileşim size beklemediğiniz bir şekilde büyük duygusal sürprizlere götürecektir.

GÜNÜN EMOJİSİ:

AKREP

Ailenizden alacağınız destekler finansal alandaki sorunları çözmenize yardımcı olabilir. Finansal ilişkilerinizde dengeleri rayına oturtabilirsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

YAY

Aile üyelerinizin size vermiş olduğu sözler dalgınlıklar yüzünden yerine getirilemeyebilir. Gündelik yaşamınızı aksatan problemlerle ilgilenmeniz ve çözüm bunlara getirmeniz doğru olacaktır.

GÜNÜN EMOJİSİ:

OĞLAK

Finansal ilişkilerinizi yürüttüğünüz insanlar sizi bilerek yanlış yönlendirmek isteyebilirler. Bu tarz kişilerin yaklaşım şekillerini dikkate almamanız gerekir. Güven sorununu bugün ortaya yeniden çıkarabilirsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

KOVA

Kişisel ilişkilerinizde haklı ve haksızı ortaya çıkarma günü diye söyleyebiliriz. Sınırlar aşıldığında tepkilerinizi sizde kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

BALIK

Maddi konularınızla ilgili ufak tefek sorunlarla uğraşmanız gerekebilir. Aile üyelerinizle olan ilişkilerde yanlış anlaşılmalara ve alınganlıklara dikkat etmelisiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ispanağı Sakın Pişirmeyin!

Ispanağın faydaları saymakla bitmiyor. Bütün uzmanlar kışın sofralarımızdan eksik etmemizi…