KOÇ

Sosyal çevre baskılarına karşı kulaklarınızı tıkamanızla birlikte motivasyonunuzu bu anlamda düşürmemelisiniz. İlişkilerde bazı beklenmedik sürpriz sorunlar meydana gelebilir.

GÜNÜN EMOJİSİ:

BOĞA

Önemli otoriter figürlerle olan ilişkileriniz sizi büyük bir sorundan kurtarıyor olacak ve siz bu kişiye yapmış olduğunuz emeklerinizin ne kadar iyi yapmışım duygusunu hissedebileceksiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

İKİZLER

Sosyal çevrenizin parlayan yıldızı siz olacaksınız. İletişimin gücü ve zekânızla kaşınızdaki kişiyi büyülüyor olacaksınız. Ve karşı taraf için ne ifade ettiğinizi öğreniyorsunuz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

 

YENGEÇ

Sosyal ilişkilerinizde bazı yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Sizlere olayları doğru bir şekilde algılamaya çalışın. Büyük resmin içinde sizin göremediğiniz şeyler vardır belki kabullenici olmalısınız.

GÜNÜN EMOJİSİ:,

ASLAN

Geçmişe dair tüm sorunları ve üzüntüleri bir kenara bırakıyor olacaksınız. Yeni bir sosyal çevreye dahil olmak isteyebileceksiniz. Ortak maddi değerlerle ilgili bir konu gündemde olabilir.

GÜNÜN EMOJİSİ:

BAŞAK

Aşk ve sosyal hayatınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Hayatın eğlenceli alanları bile şuan size sıkıcı gelebilir.

GÜNÜN EMOJİSİ:

TERAZİ

İlişkilerinizde biraz daha geri çekilme ve bazı konuları kabullenebilme süreci. Bazı ilişkilerinizde netlik kazanmadan hemen geleceğe yönelik hükümlerde bulunmayın.

GÜNÜN EMOJİSİ:

AKREP

Aşkta ve sosyal çevrede sevindirici gelişmeler söz konusu. Yakın çevrenizin hayatında güzel gelişmeler olurken alacağınız haberler ve kuracağınız iletişimler önem arz ediyor olacak.

GÜNÜN EMOJİSİ:

YAY

Gizli kalmış konular ve açığa çıkmamış sorunlar sizi rahatsız edebilir. Arkanızdan dönen bazı oluşumları fark edebilirsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

OĞLAK

İlişkiler ve ortaklıklar önemli bir sınavdan geçebilirsiniz. Hayatınıza dair ihtiyacınız olan bilgileri öğrenebilir ve bugün kontrolü elinize alabilirsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

KOVA

Maddi konularınızla ilgili hesaba katmadığınız ve unuttuğunuz bazı problemler sorun yaratabilir. Gündelik yaşamınıza dair eksik kalan konularınızla ilgili angarya işleri de sizin tamamlamanız gerekebilir.

GÜNÜN EMOJİSİ:

BALIK

Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkileriniz gündemde olabilir. Sözlerinize ve üslubumuza özellikle dikkat etmeniz gereken bir gün. Sosyal çevrenizden her konuda önemli destekler alabilirsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

 

 

 

 

Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ispanağı Sakın Pişirmeyin!

Ispanağın faydaları saymakla bitmiyor. Bütün uzmanlar kışın sofralarımızdan eksik etmemizi…