Koç

Aşk hayatında bu hafta öfke kontrolü şart. Birlikteliğinde ciddi tartışmalara girebilirsin. Sebebi ise çoğunlukla dış etkenler. Yakın çevrede olup bitenler, söylenen sözler ve başkalarının hayatı partnerinle aranda mesele yaratıyor. Biraz uyanık ve mantıklı davranmalısın. Duygularına yenilme.

An itibariyle o sinirle nasıl hareket etmen gerektiğini bilemiyorsun. Objektif ol ve olaylara dışarıdan bakmaya çalış. Bekar Koç Burcu aşk hayatında bu hafta karşı cinse yaklaşım oldukça temkinli. Kalbini tümüyle açamayacak kadar kırgın ve yorgun hisediyorsun.

Bu haftaki Yeni Ay’da, ailenizden gelen maddi destek veya devam eden bir mahkemeniz varsa bununla ilgili yenilikler gündeminizde olabilir. Yeni kararlar, yeni dosyalar, yeni destekler vs. Mutlu haber şu ki, şans yanınızda olacak gibi duruyor. Miras gibi beklenmedik maddi gelirlerle rahatlayabilirsiniz.

Boğa

Bir söz, kelime veya istek her şeyin bir anda değişmesine neden olabilir. Ancak sevdiğin insan da bunu senden bekliyor. Karşılıklı gurur yapıyorsunuz. Bunun nedeni ise zamanında yaşananlar, karşılıklı söylenen sözler ve kırgınlıklar olabilir. Geçmişi geride bırakabildiğiniz ölçüde mutlusunuz.

Bazılarınız bu ilişkinin artık yürümeyeceğine inanıyor ve ayrılmak istiyor. Bu karmaşık süreçte uzaktan yaşanabilecek gizli aşklara izin verilmemeli. Hisler yanıltıcı olabilir. Bekar Boğa Burcu aşk hayatında bu hafta keyif veren temalar yaşanıyor. Başlaması olası aşklar üzerine büyük beklentiler içindesin. Yeni arkadaşlıklar kuruyor, çevreni genişletiyorsun.

İkizler

Yeni başlangıçlarda hızlı gelişmelerle birlikte güvensizlik oluşuyor. Partnerinin önceden yaşadıklarını merak ediyor sorguluyorsan yanlış yapıyorsun demektir. Birbirinize bunu yapmamalısınız. Aranızda bir ilişki yaşanıyorsa ikinizin olmalı.

Öncesini sonrasını karıştırmadan devam etmelisiniz. Diğer türlüsü bir yere kadar sürer ve büyük ihtimalle biter. Evliliklerde çiftlerin uyumsuzluğu söz konusu. Ancak büyük sorunlar yaşanmıyor. Bunu aşmak için birlikte keyif veren şeylere yönelin ve kendinizi ifade ederken şeffaf olun. Bekar İkizler Burcu aşk hayatında bu hafta başlaması olası aşkların geri adımları ile karşı karşıyayız. Zaten Merkür Gerilemesi devam ederken başlasa da devam etmesi zor gibi görünüyor.

Yengeç

Yengeç burçları bu hafta eş veya sevgilinizle ilişkiniz hakkında kararlar alacağınız bir dönem. Partnerinizin tutarsız ve bencil yaklaşımları, ilişkiyi bir anda bitirmeye kalkan tavırları; daha önce olmadığı kadar rahatsız edici gelebilir sizlere. Bu durumların yaşanması; yalanlar ve sizden saklananların ortaya çıkması ile güven sorunları ve ilişkiyi bitirme kararlarını tetikleyebilir. İlişkisi güven üstüne kurulu olanlar ise nişan ve evlilik gibi resmi kararlar alabilirler.

Bekar Yengeç Burcu aşk hayatında bu hafta keyif verici, neşeli insanlar var.

Aslan

Birlikteliğin bitme noktasına gelse de bitirmek istemeyecek kararsız kalacaksın. Yeni bir ilişki düşünecek ruh halinde değilsin. Aşka inancının ve insanlara güveninin bir anlamda tükendiğini hissedeceksin. Yeni ufuklara açılmak ve farklı bakış açısına sahip olmak için bir süre beklemelisin.

Kaygı ve korkularınızın duygularınızda yeri olmadığını düşünerek bastırmaya çalışmanız sizi daha fazla gerebilir. Yapılması gereken ve hayatın da sizi önümüzdeki bir yıl boyunca yönlendireceği yöntem, biraz daha duygularınızı dinleyip hatta üzerinde konuşarak çözümlemek olmalı…

Başak

Kendini çok daha net ve doğru şekilde ifade edeceksin. Çevrende sana farklı bakış açısı ile yaklaşan ve ilişkine yön vermeye çalışan biri var. Onun hayatı değil senin hayatın ve kendi kararlarını onun etkisinde kalmadan almalısın.

Bekar Başak Burcu aşk hayatında bu hafta güzel ve geleceği olan yakınlaşmalar olası görünüyor. Ama ciddi, hızlı ve anlık kararlar almamakta fayda var. Çünkü Merkür Gerilemesi henüz son bulmuş değil.

Bu sene aileniz, yuvanız veya haneniz ile ilgili genişlemeler olabilir. Hane nüfusu artabilir, yaşadığınız ev büyüyebilir veya tahmininizden daha şanslı gelişmeler oluşabilir.

Terazi

Hayatının bölümlerindeki gelişmelerin özel hayatını etkilediği ortada.

Partnerine yeterli vakti ayıramıyor ve bu nedenle kontrol altına almaya çalışıyor olabilirsin. Aranızdaki güveni güçlendirmeniz gerekiyor. Geçireceğiniz kısa zamanları kaliteli hale getirebilirsiniz. Sözlerini daha dikkatli seçmen de işe yarayacaktır.

Bekar Terazi Burcu aşk hayatında bu hafta geçmişi kabullenme devresi var. İçinde yüzleşmen gereken duygular barındırıyorsun. Yeni bir birliktelik için hazır değilsin.

Venüs bu hafta başında sizin burcunuzdan çıkıyor ve Akrep burcuna geçiyor. Estetik kaygılarınız ve ikili ilişkilerinize olan yaklaşımınız normal düzeylere dönebilir. Tabii biraz daha şüpheci ve kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz, dikkat diyelim.

Akrep

Uzun süredir devam eden birlikteliklere çevrenin ve arkadaşların karışmaması daha iyi olur.

Etraftan geçen çatlak seslere kulak tıkamalısın. Herkesin hayatı ve yaşadıkları kendini bağlar. Sen tecrübelerine güven ve o yönde kararlar al. Bekar Akrep Burcu aşk hayatında bu hafta başlangıçlara yer verilmemeli. 8 Aralık Merkür Gerilemesi son bulduğunda aşk seninle sevgili Akrep Burcu.

Bu hafta da tam burada bir Yeni Ay yaşanacak, Jüpiter’in de eşlik edeceği. Maddi konularda yeni gelişmeler olabilir. Resmi dairelerle ilgili hukuki sorunlar yaşamamak için dikkatli olmalısın.

Yay 

Elindeki imkanlar ölçüsünde abartmadan hareket etmeye devam edersen hem aşkta hem de hayatın genelinde mutlu olacaksın. Bazı planlar ertlenebilir. Kafana takma ve acele etme. İlişkindeki sorunları çözümlerken sakin ve anlayışlı cümleler kurmaya özen göster. Evliyseniz çocuklarla ilgili konuları daha ciddi şekilde ele almaya çalışın.

Gelecekle ilgili önemli meseleleri atlama. Bekar Yay Burcu aşk hayatında bu hafta yeni bir birliktelik yaşanmıyor. Ufak tefek yakınlaşmalar ciddiyete dönüşmeyecek. Daha çok aile ile geçirilecek keyifli zamanlara yer veriliyor.

Oğlak

Yakınlarınızın söyledikleri yüzünden partnerinizle sorun yaşamamaya dikkat edin. Bu sorunları daha önce de yaşadığınız için artık yakınlarınızın ilişkinize müdahil olması hususunda daha temkinli ve farkında bir tavır sergilemeniz gerekiyor.

Çevrenin, aile büyüklerinin ve arkadaşların negatif etkilerinden bir süre uzaklaşmanız size iyi gelecektir. İnsanların söylediklerini ve davranışlarını çok fazla içselleştiriyorsun. Öfkene hakim olamadığın zamanların oluyor. Sevdiğinde tutkun da bağlılığın da büyük oluyor. Aynı şekilde nefretin de şiddetin de. Buna izin vermeyecek ortam ve şartları yaratabilirsin.

Kova

En yakınlarınızla bile ilişkilerinizi yeniden yapılandırmanız için kararlı olmanız gereken bir dönemdesiniz.

Aşk hayatında bu hafta geçmişin izleri var. Dış dünyaya ve birlikteliğine bunu yansıtmıyor olsan da düşüncelerinde çıkmaza giriyorsun. Partnerin sendeki bu sessizliğin altında başka şeyler arayabilir. Buna müsaade edecek davranışlarda bulunmamanı öneriyoruz.

Balık 

Kaderin cilvesi denilen durumlarla karşılaşabilir, kontrolün sizde olmadığını hissettiğiniz anlara şahitlik edebilirsiniz. Tüm bu durumlar sonunda hayat enerjiniz değişkenlik gösterip, duygularınızın salınım yaptığını hissedebilirsiniz.

Kalbin boşsa hayatına ciddi anlamda birini almamaya kararlısın. Devam eden bir ilişkin varsa en olası şekilde devam ettirmeyi düşünüyorsun. Geçmişte yaşananları unutmak ya da unutmaya çalışmak gibi bir derdin yok. Hepsine sahip çıkıyor, yola bu şekilde acısıyla tatlısıyla devam ediyorsun. Bu hafta hayatı büyük bir kabulleniş içindesin.

Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ispanağı Sakın Pişirmeyin!

Ispanağın faydaları saymakla bitmiyor. Bütün uzmanlar kışın sofralarımızdan eksik etmemizi…