Koç 

Devam eden Merkür Retro bu hafta yolunda gitmeyen her şeye karşı mücadele etmeye başlamanızı ve üstesinden gelmenizi sağlayacak. Hafta boyunca finansal konularda risk almayın.

Hayata dair kaygı ve korkularınızı zamanın akışına bırakıp, bu hafta daha rahat kararlar alabilirsiniz. Bu hafta ikili ilişkilerinizde biraz daha şüpheci ve kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz. Enerjinizi pozitif alanda tutmaya çalışın ve kötü enerjilerden mümkün olduğunca uzaklaşın.

Boğa 

Bu hafta Boğa burçlarına yeni başlangıçları ve değişimleri getiriyor. Hayat size yeni kapılar aralıyor; yeni fırsatlar getirmeye başlıyor. Başarılı olmak için deneyimlerinizi ve zekanızı ortaya koyacağınız bu dönemde cesaretle adım atmaktan korkmayın. Boğa burçları finansal konularda oldukça şanslı olacaklar.

Aşk hayatında bu hafta beklenti içine giriyorsun. Birlikteliğinde ya da evliliğinde eşinden gelmesini beklediğin adımlar var.

İkizler

İkizler burcu bu hafta iş hayatında kayıplarınız ve kazanımlarınızın hangi nedenlerle olduğunu değerlendirmesini iyi yapmalısınız. Hatalarınızdan dersler çıkarıp, kendinizi geliştirmeli ve bu hataları tekrarlamamaya dikkat etmelisiniz. Banka vb evraklarla ilgili eksik bilgi ve belgeler yorucu olabilir, dikkat etmekte fayda var.

Bu hafta kıskanç ve şüpheci duygular yer alıyor. Yeni başlangıçlarda hızlı gelişmelerle birlikte güvensizlik oluşuyor.

Yengeç 

Bu hafta yaşanacak Yeni Ay’da başroldeki burçlardan biri de sizsiniz. 2019 yılının başrolünde siz olacaksınız! Bunları ısınma turları olarak düşünebilirsiniz.

Bu Yeni Ay konunuz, arkadaş çevreniz, dostlarınız eğer varsa platonik olarak sevdiğiniz kişi hakkında olabilir. Kendinizi şanslı hissederek, hislerinizi açmak isteyebilir veya arkadaş çevrenizden destek alabilirsiniz. Hafta boyunca iletişime önem verin.

Aşk hayatında bu hafta korkularınla yüzleşiyorsun. Gelecekle ilgili endişelerin var. Ne yapman gerektiğine tam olarak karar veremiyorsun.

Aslan

Aslan burçları bu haftaya olumlu başlayacağınız güçlü enerjileri getiriyor sizlere. Size zarar veren veya yoran aile bireyleriniz ya da arkadaşlarınızla ilişkilerinizi kendi isteğiniz doğrultusunda belirleyip; size aynı tekrarları yaşatmalarına son verip özgürleşebilirsiniz.

Aşk hayatın bu hafta seni biraz yoruyor. Hafta başından itibaren gergin hissedeceksin. Geçmiş dönemde gizlediğin bir durumun ortaya çıkma ihtimali ve düşüncesi ile tedirgin olabilirsin. Veya senden gizlenenlerin ortaya çıkmasıyla bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsin.

Başak 

Bu hafta ne karar alırsanız alın memnun oluyorsunuz. Birlikteliğini bir sonraki aşamaya taşımak isteyebilirsin. Bu yönde ciddi adımlar atabilirsin. İstekli, arzulu ve samimisin. Seni bu derece kendinden ve isteklerinden emin görmek pek mümkün olmuyor.

Bu hafta uzun ve kısa seyahatlerinizde dikkatli olun. Anlık dalgınlıklar beklenmedik sorunlara neden olabilir. İş ve arkadaş ilişkilerinizde size doğru söylemeyen kişilere karşı uyanık ve dikkatli olmanızda fayda var. Aşırı detaycılık, takıntı ve kaygılardan uzaklaşacağınız aktiviteler içinde yer almaya özen gösterin.

Terazi 

Terazi burçları bu hafta özellikle iş hayatında detaycılığı ve kontrolü elden bırakmamanız gereken bir dönemdesiniz. Özellikle parasal konularda gecikmeler, aleyhinize gelişmelerle karşılaşmanıza neden olabilir. Uzun zamandır size yapılan haksızlıkların ne denli büyük olduğunu fark edip; gerekli müdahalelerle daha fazla zarar görmenin önüne geçebilirsin. Bu bir ortaklığın sona ermesi olabileceği gibi; güvenini suistimal eden bir çalışma arkadaşınızdan uzaklaşmanız anlamına gelebilir.

Özel hayatını kendi isteklerine göre yönlendirmek istiyorsun. Yoktan yere huzursuzluklar yaratabilirsin. Beklentilerin konusunda biraz aceleci davranıyorsun. Kendini bu enerjiden uzaklaştırmaya çalış ve mümkünse biraz yalnız vakit geçir.

Akrep 

Geçtiğimiz haftalarda, şans ve bereket gezegeni olarak bilinen Jüpiter sizin burcunuzdan ayrılıp, komşunuz Yay burcuna geçti. Yani sizin kendi emekleriniz ile kazandığınız maddi kazançlarınız ile ilgili eve. Buradan hareketle diyebiliriz ki bu sene para konularında bereket ve şans sizinle olacak…

Birlikteliğin veya evliliğindeki tutku artıyor. Önceden fark edemediğin derinlikte duygulara sahip olacaksın. Partnerinle aranda yaşanan gelişmeler oldukça keyifli. Var olan sorunları ortadan kaldırmak adına isteklisin.

Birlikte yeni planlara dahil olacaksınız. Bir süre ayrı kalmanız gereken bir iş teklifi alabilirsiniz. Fırsatları iyi yönde değerlendiriyor, mantıklı hareket ediyorsunuz.

Yay 

Bu hafta Yay burcunun tam orta derecesinde Güneş ve Ay yan yana gelecek. Kazanımlarınız artmaya başlıyor! Tüm yayları yakından ilgilendirecek bu enerji içerisindeyken, siz de önümüzdeki bir yıl boyunca önemli olabilecek ana temalarınız hakkında ipucuna sahip olabilirsiniz.

Aşk hayatında bu hafta sorunlar azalıyor. Para temalı konulara getirilen çözümler huzur yaratıyor. Bu da ilişkilere yansıyor. Şansın artarak ilerliyorsun. Hayatı akışa bıraktığında kendini hiç beklemediğin alanlarda bulabilirsin.

Oğlak 

Sizin için zor bir yıl bitti. İş ve eğitim hayatınızda üst üste gelen zorluklardan sonra; ayağa kalkıp güçleneceğiniz enerjilere giriyorsunuz artık. Kaygı ve korkularınızla baş etmeye çalıştığınız, belki farklı tecrübeler yaşadığınız bir yıl geride kaldı. Yeni yılda, aldığınız derslerinizi asla unutmadan yeni kararlar almanız yerinde olur.

Aşk hayatında bu hafta genelde iyi ara sıra olumsuz zamanlar var. Değer verdiğin bir birlikteliğin varsa ya da evliysen bunu korumalısın.

Kova

Geçmişte yaşadıklarını tekrar yaşayacağın korkusu ile yeni adımlar atmakta tedirgin oluyorsun. Sanki yaşadığın her şey anlamını yitirmiş gibi gelebilir. Bunun Merkür Gerilemesi etkisi olduğunu hatırlatalım.

Bu haftaya yakın akrabalar veya arkadaşlarınızla ilgili sorunlar yaşayarak başlayıp; duygusal anlamda bu sorunlardan etkilenebilirsiniz. Bencil ve kendinden başkasını düşünmeyen kişilerle ilgili kendinizi hırpalamamanızda fayda var! Siz ne yaparsanız yapın, daha fazlasını isteyenler; yaptıklarınız için size teşekkür etmedikleri gibi üzmekten ve hatta zarar vermekten çekinmeyecekler.

Balık 

Büyük hayat planlarınızı gözden geçirmenizin hatta aksiyonlarınızı hazırlamanızın vakti geldi. Bu haftaki yenilik enerjisi ile birlikte bu konuda farklı düşünceler beslemeye başlayabilirsiniz.

Aşk hayatında bu hafta kendince net ve sert kararlar alıyorsun. Aşka olan inancın insanlara bağlı değil. Tek başına aşk duygusu da senin için çok büyük şeyler ifade ediyor. Yalnızca bir insana tüm o güzel duyguları yükleyemiyorsun. Bu anlamda hep eksik hissediyorsun. İşte bu türden hislerin yoğun şekilde artacağı bir haftadasın sevgili Balık Burcu.

Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ispanağı Sakın Pişirmeyin!

Ispanağın faydaları saymakla bitmiyor. Bütün uzmanlar kışın sofralarımızdan eksik etmemizi…