KOÇ

Aşkınız veya ilişkileriniz için vermiş olduğunuz mücadelelerden yorgun düşmüş hissedebilirsiniz. Bunun ne kadar doğru ya da yanlış olduğunu bir kez daha sorgulayıp kendinizi yormayın.

GÜNÜN EMOJİSİ:

BOĞA

Çalışma hayatınızla ilgili bazı riskler almaya oldukça gönüllü olabilirsiniz. Rekabet halinde olduğunuz kişiler arka planda sizinle ilgili bazı manipüle edici söylemler içinde olabilirler.

GÜNÜN EMOJİSİ:

İKİZLER

Bugün bazı tesadüfler geçmişte canınızı sıkmış olayları sizlere tekrardan hatırlatabilir. Şartlar şu an aynı değil. Sizde aynı siz değilsiniz. Daha cesur olmalısınız.

GÜNÜN EMOJİSİ:

YENGEÇ

İlişkilerinize dair sorunların üstesinden gelebileceğiniz bir gün genelindesiniz. Bazı şeyleri bırakmanın zamanı geldi. Bunun için artık hazırsınız.

GÜNÜN EMOJİSİ:

ASLAN

Hayata bakış açınızı farklı yöne kaydıracak olan fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkilerde kendinizi özel ve seçilmiş hissettirecek davranışlarla karşılaşmak sizi motive edecektir.

GÜNÜN EMOJİSİ:

BAŞAK

Olayların merkezine kendinizi alarak yeniden bazı şeyleri değerlendirmelisiniz. İlişkinizde hangi noktadasınız ve partnerinizin sizden beklentisi nedir bunları açıkça konuşma zamanı diyebiliriz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

TERAZİ

Bugün yakın çevrenizle aranızda yaşanabilecek gerginliklere karşı olaylara genel çerçeveden bakmanız bazı şeyleri daha kolay çözmenize yardımcı olacaktır.

GÜNÜN EMOJİSİ:

AKREP

Maddi ve finansal konulardaki beklentilerinizi karşılayabileceğiniz bir gün genelindesiniz. Sosyal çevrenizle aranızda geçmişten getirdiğiniz sorunlar yeniden konuşulabilir.

GÜNÜN EMOJİSİ:

YAY

Bugün kendinizi oldukça duygusal hissederken duygularınızda ki değişimlere de ayak uydurmak zorunda kalabilirsiniz. Finansal konularda gelecek odaklı önemli bir planlama yapmanız gerekebilir.

GÜNÜN EMOJİSİ:

OĞLAK

Bugün sinirlerinize hâkim olmalı ve öfkenizi kontrol altına almalısınız. Bazı olaylar sizin zannettiğiniz dışında gelişmiş olabilir. Sabırlı olmalı ve olayların açığa çıkmasını beklemelisiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

KOVA

Sosyal çevre ve arkadaşlarla olan ilişkileriniz hız kazanıyor olacak. Alacağınız davetler şanslı başlangıçlara yol açabilir.

GÜNÜN EMOJİSİ:

BALIK

Finansal konularda ki beklentilerinizi açığa çıkarmak ve yoluna koymak için hemen olayları başlatmak isteyebilirsiniz. Bugün bu tür konularda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

GÜNÜN EMOJİSİ:

Daha Fazla Yazı Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ispanağı Sakın Pişirmeyin!

Ispanağın faydaları saymakla bitmiyor. Bütün uzmanlar kışın sofralarımızdan eksik etmemizi…